سه شنبه ۱۵ آذر ۰۱    


   

 درج آگهی در وب سایت رایگان است. برای بهتر دیده شدن آگهی در وب سایت آگهی ویژه درج کنید! امکانات پرداخت آنلاین به وب سایت اضافه شده است ! تعرفه جدید با تخفیف اعلام شده است ! وب سایت مسئولیتی در مورد انجام تعهد آگهی دهندگان ندارد! در خرید و معامله دقت فرمایید. آگهی های غیر مجاز مقررات قوانین کشور تایید نمی گردد! دارندگان این آگهی ها از پرداخت مبلغ خودداری نمایند شماره تماس برای تبریز -09142232850 برای تهران و سایر استانها : 09146296607


تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است-شماره تماس جهت درج آگهی 09146296607 به راهنما نیز مراجعه شود

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط
خدمات حقوقی
رستوران- فست فود و...


قوانین درمورد بازپرداخت وجه - مالیات - قوانین ضروری درج آگهی


وب سایت بازاریار هیچگونه تعهدی نسبت به انجام وعده های آگهی دهندگان ندارد بخصوص در خرید ملک و اتومبیل و هرگونه موارد مختلف دقت کافی مبذول فرمایید !!

درمورد مالیات :
هنگام پرداخت وجه هیچگونه وجه اضافی از مشتری دریافت نمی شود به عنوان مثال فردی تمایل به درج آگهی ویژه به مبلغ 5000 تومان دارد فقط این وجه از مشتری دریافت می گردد و هیچ وجه اضافی مانند مالیات بر ارزش افزوده دریافت نمی شود .

در مورد باز پرداخت وجه :
سیستم ما به این صورت است که ابتدا باید حساب را شارژ کنید سپس آگهی را درج کنید . بنابراین تا زمانی که آگهی را درج نکرده اید وجه شما قابل بازگشت می باشد بشرط اینکه نام و نام خانوادگی شما با شماره حسابی که درخواست باز پرداخت وجه نموده اید همخوانی داشته باشد . پس دقت کنید که هنگام ثبت نام در وب سایت نام و نام خانوادگی خود را درج کنید .
همچنین فقط برای آگهی های ویژه معمولی بدون لینک و بدون ستاره در حال حاضر 4000 تومانی امکان باز پرداخت وجه وجود دارد بمدت یک هفته از درج آگهی همراه با کسر هزینه کارت به کارت تومان 500تومان + هزینه های جانبی از جمله تلفن . این گزینه به این دلیل است که متاسفانه عزیزان بطور معمول تمایلی به پرداخت هزینه آگهی نداشته و با لطایف الحیل مختلف سعی در بیشترین بازدید بدون پرداخت هزینه را دارند . در صورتیکه وب سایت ماهانه هزینه 500تا 1 میلیون هزینه تبلیغ و... می کند .
توجه : کسی که درخواست بازپرداخت وجه میکند بدین معنیست که از خدمات وب سایت راضی نیست در نتیجه آگهی های رایگان وی نیز حذف خواهد شد . توجه کنید که تا زمانی که آگهی درج نشده امکان باز پرداخت وجه وجود دارد بشرط همخوانی شماره حساب پرداخت کننده وجه - نام و نام خانوادگی و باز پرداخت نیز به همان حساب انجام می شود . + کسر هزینه کارت به کارت یا انتقال اینترنتی

قابل توجه آگهی دهندگان و مشتریان آنها :
درج این آگهی ها غیر مجاز می باشد و حذف خواهد شد : آگهی سایت های بازاریابی شبکه ای بدون مجوز - سایت های همسر یابی و موارد مشابه - سایت های موزیک و دانلود موزیک غیر مجاز - هرگونه موارد مرتبط با اسلحه چه با مجوز و چه بدون مجوز - موارد دارویی پزشکی غیر اثبات شده - فروش اشیاء عتیقه -  درج شماره حساب آگهی دهنده در سایت غیر مجاز است . همچنین هرگونه موارد مغایر با تجارت الکترونیک غیر مجاز می باشد و  با پرداخت وجه نیز قابل اعمال نخواهد بود .

بازدید کننده محترم قبل از عضویت به موارد زیر توجه فرمایید.از تایید آگهی ها با اطلاعات ناقص معذوریم ! از تبلیغ وبلاگهی شخصی شما معذوریم ! درج نام و نام خانوادگی و تلفن و ایمیل هنگام ثبت نام در سیستم بصورت صحیح ضروری است .
درج آگهی عادی در وب سایت رایگان است ولی جهت نمایش در صفحه اول وب سایت و در بیشتر طبقه بندیها باید آگهی خود را بصورت ویژه درج کنید ! (مراجعه به راهنما ) توجه داشته باشید که آگهی های رایگان کمترین میزان بازدید را دارند .